Galeria chwytów:

 

Galeria z kursu w Krakowie (Czerwiec 2019)

W upalną sobotę i niedzielę czerwca 2019 odbyło się w Krakowie szkolenie Smart Hand Model. Nasze wyjątkowe kursantki z ogromnym zaangażowaniem zgłębiały sekrety terapii ręki. Dziękujemy za mnóstwo pozytywnej energii i aktywne uczestnictwo a jednocześnie życzymy wielu sukcesów w pracy terapeutycznej.

Galeria z kursu w Bydgoszczy (Maj/Czerwiec 2019)

Maj i czerwiec 2019 Smart Hand Model zagościł w pięknej Bydgoszczy. Dziękujemy za wyjątkowe spotkanie z terapeutami pracującymi z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością narządu wzroku. Mamy nadzieję, że już wykorzystujecie swoje nowe umiejętności w codziennej praktyce. Dziękujemy za zaproszenie. To było dla nas ogromne doświadczenie.

Galeria z kursu w Krakowie (Kwiecień 2019)

W deszczową sobotę i niedzielę kwietnia 2019 uczestnicy szkolenia SHM w Krakowie zgłębiali swoją wiedzę dotyczącą terapii ręki. Dziękujemy bardzo za naukowo i warsztatowo spędzony weekend.

Galeria z kursu dla nauczycieli Samorządowego Przedszkola nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Skawinie (Sierpień 2018):

W ostatnich dniach sierpnia 2018 roku miałyśmy przyjemność prowadzić kurs dla nauczycieli Samorządowego Przedszkola nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Skawinie. Dziękujemy Pani Dyrektor za zaproszenie, a nauczycielom za aktywność, otwartość i ciepłe przyjęcie.

Galeria ze szkolenia dla rad pedagogicznych z Samorządowego Przedszkola nr 71 w Krakowie przy ul. Ludwinowskiej 6 oraz Samorządowego Przedszkola nr 122 przy ul. Fiołkowej (Grudzień 2018):

W grudniu 2018 roku miałyśmy przyjemność przeprowadzić szkolenia dla wyjątkowych rad pedagogicznych z Samorządowego Przedszkola nr 71 w Krakowie przy ul. Ludwinowskiej 6 oraz Samorządowego Przedszkola nr 122 przy ul. Fiołkowej. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie i mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i umiejętności pomagają Nauczycielom w codziennej pracy z dziećmi.

Galeria ze szkolenia dla nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej (Luty 2019):

Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej, w lutym 2019 roku,  wzięli udział w szkoleniu „Diagnoza i terapia ręki u dzieci z wykorzystaniem Smart Hand Model©”. Warsztatowe spotkanie dotyczyło przede wszystkim ćwiczeń z zakresu stabilizacji posturalnej, percepcji czuciowej i wzrokowej, manipulacji, kształtowania chwytu oraz grafomotorycznych. Relację ze szkolenia można zobaczyć na stronie Szkoły.

limanowa 1

Galeria z kursu w PROFUTURO (Luty/Marzec 2016):

 

Galeria z kursu w PROFUTURO (Wrzesień/Październik 2016):

Galeria z kursu w PROMITIS (Styczeń 2017):

Galeria z kursu w PROFUTURO (Marzec/Maj 2017):

Galeria z warsztatów w ramach konferencji „NOWE WYZWANIA W FIZJOTERAPII, TERAPII ZAJĘCIOWEJ I KOSMETOLOGII” organizowanej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (Kwiecień 2017):

Prezentacja: Występowanie wzorców manipulacji w jednej ręce i rodzaju chwytu pisarskiego 5 i 6 letnich dzieci uczęszczających do przedszkoli.

Kurs w Zespole Szkół Specjalnych nr 6 w Krakowie Listopad 2017- styczeń 2018

SMART HAND MODEL © 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone
Reklama